Es zinu, ko sievietes grib: daudzus cilvēkus, ar ko runāties. Par ko viņas grib runāt? Viņas grib runāt par visu ko.

Kurts Vonnegūts

Jaunumi

 

Esiet laipni lūgti Riņķotāju Klubā!

Ļaujiet, mēs palīdzēsim uzlabot Jūsu veselību, stiprināt vidukli un atklāt sev jaunu, tik elegantu un spēcīgu mājas treniņu veidu, kā masāžas riņķa griešanu! 

Katram Riņķotāju Klubā pirktam riņķim seko dāvanas: *konsultācijas, izvēloties tieši sev atbilstošāko riņķi, *palīdzība neskaidros jautājumos arī pēc riņķa iegādes, *rūpīgi izstrādāta Instrukcija ar ieteikumiem pareizas riņķošanas uzsākšanā un citiem padomiem, *produkta kvalitātes garantija (katrs riņķis ir pārbaudīts), u.c. atbalsts. 

Iegādāties savu riņķi Jūs variet gan šeit, e-veikaliņā, gan rakstot uz veikals@rinkotajuklubs.lv. 

Jūsu Riņķotāju Klubs

 

  • Kristīne > Dāmas, riņķiem šobrīd ir cits sortiments, bet lapa tik tiešām iet uz beigām jau krietnu laiciņu (to nav iespējams rediģēt; gaidām uz jaunu). Rakstiet man uz veikals@rinkotajuklubs.lv jūsu ziņu un tad mēs varam aprunāties tālāk par iespējām iegādāties riņķi. Atvainojos, tāda šobrīd situācija. Paldies par sapratni!
  • gribu riņķot > Vai šī lapa vēl dzīvo?
Dāmas, riņķiem šobrīd ir cits sortiments, bet lapa tik tiešām iet uz beigām jau krietnu laiciņu (to nav iespējams rediģēt; gaidām uz jaunu). Rakstiet man uz veikals@rinkotajuklubs.lv jūsu ziņu un tad mēs varam aprunāties tālāk par iespējām iegādāties riņķi. Atvainojos, tāda šobrīd situācija. Paldies par sapratni!

Kristīne, 13.06.2017 pl. 09:39

Vai šī lapa vēl dzīvo?

gribu riņķot, 29.01.2017 pl. 19:37

Labvakar! Vai kādai nav pieredze, cik ilgā laikā pēc ķeizara var sākt griezt riņki?

magone36, 20.06.2016 pl. 19:04

Sveiki! Iepazinos ar jusu majas lapu.Veletos pameginat nomes taucinus no vedera un protams ir broblemas ar muguru.Negad neesu to darijusi,bet gribu pameginat.Vai ir iespeja pieteikties uz apmacibam? Marite:maryso@inbox.lv

Marite, 07.02.2016 pl. 19:18

Labvakar, vai ir vecuma ierobežojumi riņķa griešanai?

xxx, 23.01.2016 pl. 19:39

Labdien! Kā izvēlēties pareiza svara riņķi? Kas jāņem vērā?

Dārta, 07.01.2016 pl. 14:40

man batik notieveties

tereze, 10.12.2015 pl. 10:19

Sveiki, rinkoju jau trīs menesus svars un cm iet nost, taču viens mīlas rokturītis augstāks par otru, vai tas nenozīmē ka tiek griezts nepareizi?

Liva, 08.12.2015 pl. 16:16

Ljoti veletos iegadaties lietotu masazas rinki. Labprat uzklausisu ari kadu vertigu padomu iesacejai. Gaidishu labas zinas e-pastaa.

ciekurgranata, 10.09.2015 pl. 19:53

Labprāt nopirktu nedārgu lietou mazāžas riņķi. Mans augums 170cm, svars 59kg, gribētos sev tievāku viuklīti, ja tas tiešām palīdz, es būtu priecīga, paldies! Mans e-pasts: peljuks16@inbox.lv

Januciite, 16.08.2015 pl. 13:20

LASI VAIRĀK

Masāžas riņķis kā viens no efektīvākajiem veidiem vēdera formas atgūšanai pēc dzemdībām

Vai drīkst griezt riņķi uzreiz pēc dzemdībām? Kā jūtas jaunā māmiņa kā sieviete? Vai viņai ir pietiekoši daudz laika priekš sevis? Kad drīkst sākt domāt par vēdera formas atgūšanu pēcdzemdību periodā?

lasīt visu

Vairs nekādu attaisnojumu!

Ir apkopoti biežākie aizbildinājumi tam, kāpēc bieži vien mēs neriņķojam. Lai gan visas sākumā cēlām sapņu pilis, bet ne vienmēr sanāk, kā bija domāts. Katrai no mums reizēm uznāk kāds krīzes periods, svarīgi ir to apzināties un vērst par labu!

lasīt visu

Riņķotāju Kluba mērķi

Lasiet par Riņķotāju Kluba mērķiem Latvijā, no kuriem galvenie ir: popularizēt riņķa griešanu kā pieaugušo, tā arī bērnu un jauniešu vidū, sniegt kvalitatīvu informāciju gan par riņķošanu, gan veselīgu dzīvesveidu, kā arī palīdzēt katram pircējam izvēlēties labu, kvalitatīvu un sev atbilstošu masāžas riņķi.

lasīt visu

All content and graphics ©2010 Riņķotāju klubs, All Rights Reserved