Mēs nevaram veikt lielas lietas uz šīs pasaules, vienīgi mazas lietas ar lielu mīlestību.

Māte Terēze

Jaunumi

 

Esiet laipni lūgti Riņķotāju Klubā!

Ļaujiet, mēs palīdzēsim uzlabot Jūsu veselību, stiprināt vidukli un atklāt sev jaunu, tik elegantu un spēcīgu mājas treniņu veidu, kā masāžas riņķa griešanu! 

Katram Riņķotāju Klubā pirktam riņķim seko dāvanas: *konsultācijas, izvēloties tieši sev atbilstošāko riņķi, *palīdzība neskaidros jautājumos arī pēc riņķa iegādes, *rūpīgi izstrādāta Instrukcija ar ieteikumiem pareizas riņķošanas uzsākšanā un citiem padomiem, *produkta kvalitātes garantija (katrs riņķis ir pārbaudīts), u.c. atbalsts. 

Iegādāties savu riņķi Jūs variet gan šeit, e-veikaliņā, gan rakstot uz veikals@rinkotajuklubs.lv. 

Jūsu Riņķotāju Klubs

 

  • Kristīne > Dāmas, riņķiem šobrīd ir cits sortiments, bet lapa tik tiešām iet uz beigām jau krietnu laiciņu (to nav iespējams rediģēt; gaidām uz jaunu). Rakstiet man uz veikals@rinkotajuklubs.lv jūsu ziņu un tad mēs varam aprunāties tālāk par iespējām iegādāties riņķi. Atvainojos, tāda šobrīd situācija. Paldies par sapratni!
  • gribu riņķot > Vai šī lapa vēl dzīvo?

Padomi, kā uzsākt dejot ar riņķi

Lasiet Riņķotāju Kluba riņķu deju ekspertes Ritas Brigitas Eglītes sniegtos padomus, kā uzsākt dejas ar riņķi.

lasīt visu

Video padomi

Šeit būs sākuma tekstiņš, kam tālāk sekos video klipiņu ievietošana no YouTube utml. Skatīties jaunu šī faila lapu zemāk “Uzzini Par3_video”

lasīt visu

LASI VAIRĀK

Riņķotāju Kluba mērķi

Lasiet par Riņķotāju Kluba mērķiem Latvijā, no kuriem galvenie ir: popularizēt riņķa griešanu kā pieaugušo, tā arī bērnu un jauniešu vidū, sniegt kvalitatīvu informāciju gan par riņķošanu, gan veselīgu dzīvesveidu, kā arī palīdzēt katram pircējam izvēlēties labu, kvalitatīvu un sev atbilstošu masāžas riņķi.

lasīt visu

Mājas treniņa priekšrocības un trūkumi

Runājam par galvenajiem mājas treniņa plusiem un mīnusiem. Cik cilvēku, tik uzskatu, ir ērti un izdevīgi vai nav - vingrot mājās. Saka, ka viss ģeniālais esot vienkāršs. Varbūt ir vērts mēģināt?

lasīt visu

Padomi, kā uzsākt dejot ar riņķi

Lasiet Riņķotāju Kluba riņķu deju ekspertes Ritas Brigitas Eglītes sniegtos padomus, kā uzsākt dejas ar riņķi.

lasīt visu

All content and graphics ©2010 Riņķotāju klubs, All Rights Reserved