Mēs katrs esam skaitlis nulle. Kā zināms, nulle ir visu skaitļu viduspunkts (-∞;0;+∞), un katra diena mums sniedz izvēlēties starp diviem ceļiem ejam, no kuriem izriet citi ceļi dzīvē... Tā ir tikai mūsu izvēle, kuru ceļu izvēlēties.

M.Marcinkus

Jaunumi

 

Esiet laipni lūgti Riņķotāju Klubā!

Ļaujiet, mēs palīdzēsim uzlabot Jūsu veselību, stiprināt vidukli un atklāt sev jaunu, tik elegantu un spēcīgu mājas treniņu veidu, kā masāžas riņķa griešanu! 

Katram Riņķotāju Klubā pirktam riņķim seko dāvanas: *konsultācijas, izvēloties tieši sev atbilstošāko riņķi, *palīdzība neskaidros jautājumos arī pēc riņķa iegādes, *rūpīgi izstrādāta Instrukcija ar ieteikumiem pareizas riņķošanas uzsākšanā un citiem padomiem, *produkta kvalitātes garantija (katrs riņķis ir pārbaudīts), u.c. atbalsts. 

Iegādāties savu riņķi Jūs variet gan šeit, e-veikaliņā, gan rakstot uz veikals@rinkotajuklubs.lv. 

Jūsu Riņķotāju Klubs

 

  • Kristīne > Dāmas, riņķiem šobrīd ir cits sortiments, bet lapa tik tiešām iet uz beigām jau krietnu laiciņu (to nav iespējams rediģēt; gaidām uz jaunu). Rakstiet man uz veikals@rinkotajuklubs.lv jūsu ziņu un tad mēs varam aprunāties tālāk par iespējām iegādāties riņķi. Atvainojos, tāda šobrīd situācija. Paldies par sapratni!
  • gribu riņķot > Vai šī lapa vēl dzīvo?

Masāžas riņķis kā viens no efektīvākajiem veidiem vēdera formas atgūšanai pēc dzemdībām

Vai drīkst griezt riņķi uzreiz pēc dzemdībām? Kā jūtas jaunā māmiņa kā sieviete? Vai viņai ir pietiekoši daudz laika priekš sevis? Kad drīkst sākt domāt par vēdera formas atgūšanu pēcdzemdību periodā?

lasīt visu

Kāpēc neizdodas riņķi noturēt?

Lasi par to, kas varētu būt pie vainas, kāpēc riņķa griešana no sākuma nepadodas.

lasīt visu

LASI VAIRĀK

Māciet bērnam griezt riņķi

Mūsdienu sabiedrībā, kas piepildīta ar jaunāko tehnoloģiju izklaides iespējām un nepārspējami piedzīvojumi tiek solīti, nepieceļoties no krēsla un neizejot no mājām, ir tik svarīgi mudināt bērnus uz aktīvām izklaidēm. Riņķošana ir viens no veidiem, kā bez sarežģītiem pasākumiem dažādot bērna fiziskās aktivitātes.

lasīt visu

Man pieder superīgākais rīks pasaulē!

Par to, ka Ivetai ir savs, pats labākais no labākajiem riņķiem, viņu apskauž visas draudzenes. Riņķojot tikai 2 mēnešus, Iveta ir sasniegusi fantastiskus rezultātus!

lasīt visu

Skatos vakaros ziņas un riņķoju...

Ingrīda, 3 bērnu māmiņa uzsāka riņķošanu, lai atbrīvotos no pēdējās grūtniecības laikā uzņemtajiem 30 liekajiem kilogramiem.

lasīt visu

All content and graphics ©2010 Riņķotāju klubs, All Rights Reserved