Mēs katrs esam skaitlis nulle. Kā zināms, nulle ir visu skaitļu viduspunkts (-∞;0;+∞), un katra diena mums sniedz izvēlēties starp diviem ceļiem ejam, no kuriem izriet citi ceļi dzīvē... Tā ir tikai mūsu izvēle, kuru ceļu izvēlēties.

M.Marcinkus

Jaunumi

 

Esiet laipni lūgti Riņķotāju Klubā!

Ļaujiet, mēs palīdzēsim uzlabot Jūsu veselību, stiprināt vidukli un atklāt sev jaunu, tik elegantu un spēcīgu mājas treniņu veidu, kā masāžas riņķa griešanu! 

Katram Riņķotāju Klubā pirktam riņķim seko dāvanas: *konsultācijas, izvēloties tieši sev atbilstošāko riņķi, *palīdzība neskaidros jautājumos arī pēc riņķa iegādes, *rūpīgi izstrādāta Instrukcija ar ieteikumiem pareizas riņķošanas uzsākšanā un citiem padomiem, *produkta kvalitātes garantija (katrs riņķis ir pārbaudīts), u.c. atbalsts. 

Iegādāties savu riņķi Jūs variet gan šeit, e-veikaliņā, gan rakstot uz veikals@rinkotajuklubs.lv. 

Jūsu Riņķotāju Klubs

 

  • Kristīne > Dāmas, riņķiem šobrīd ir cits sortiments, bet lapa tik tiešām iet uz beigām jau krietnu laiciņu (to nav iespējams rediģēt; gaidām uz jaunu). Rakstiet man uz veikals@rinkotajuklubs.lv jūsu ziņu un tad mēs varam aprunāties tālāk par iespējām iegādāties riņķi. Atvainojos, tāda šobrīd situācija. Paldies par sapratni!
  • gribu riņķot > Vai šī lapa vēl dzīvo?

Kāpēc neizdodas riņķi noturēt?

Mēģināsim nosaukt populārākos iemeslus, kas varētu būt pie vainas, kāpēc riņķi izdodas noturēt tikai uz īsu britiņu un griešana pati līdz galam nepadodas. 

Riņķa diametrs ir par mazu.

Jūs cenšaties griezt bērnu izmēra (~77 cm diametrs) vieglo plastmasas riņķi. Ja ir šāds riņķis, dodiet to bērnam un gādājiet sev lielāku riņķi. 

Plastmasas vingrošanas riņķis ir par vieglu. 

Vieglo plastmasas riņķi, kas skaitās bezsvara, pats par sevi ir grūtāk iemācīties griezt (ja tas nekad nav darīts) un noturēt, arī pieaugušajam atbilstoša izmēra (~1m diametrs). Toties vieglo riņķi var labi pielietot, kad apgūstiet hoopdance (dejas ar riņķi) elementus.

Jūs veicat kustības it kā apļojot gurnus un vidukli.

Mēģiniet šīs kustības vienkāršot: pleci nekustās, nav sarauti uz augšu, rokas ieliektas elkoņos, ar gurniem veicam kustību - uz priekšu un atpakaļ, uz priekšu - atpakaļ!

Jūs griežat riņķi par lēnu. 

Jums liekas, ka pats galvenais ir labi iegriezt riņķi un tālāk viss notiks pats par sevi, tādēļ pēc trešā, ceturtā apgrieziena it kā automātiski piebremzējat savu gurnu kustību, gaidot, ka tālāk riņķis pats skries apkārt. Bet tā nenotiek. Bet mācīšanās griezt riņķi, ja līdz šim tas nav darīts, nav gluži pastaiga. Kolīdz iegriežam riņķi, tā sākam ļoti aktīvi (!) un ātri kustēties ritmā uz priekšu-atpakaļ. Ir jāuzķer ritms.

Jūs kautrējaties no kustības strādāt ar gurniem uz priekšu un atpakaļ. 

Patiesībā daudziem cilvēkiem liekas, kā es tā un šitā tos gurnus tagad kustināšu; neērti; muļķīga kustība; es gan varu griezt savādāk, utt. Aizmirstiet šos vārdus! Tā ir pareizā fitnesa kustība riņķa griešanā - gurni uz priekšu, gurni atpakaļ, strādā tikai gurni! Jo aktīvāk šādi kustēsieties, jo ātrāk riņķis skries apkārt. Atrodiet savu ritmu, kurā jūtieties ērti un strādājiet ar gurniem! Jo tikai šādi iespējama riņķa griešana! Bet, kad varēsiet mierīgi noturēt riņķi 10 minūtes no vietas, tad arī sāksiet domāt par riņķošanu, kā par pastaigu. 

Jūsu viduklim ir ļoti liels apkārtmērs. 

Un no tā jau nav jākaunas. Jūs esiet, kāds esiet un tāpēc paņēmāt rokās riņķi, lai šo lietu mainītu reiz pa visām reizēm. Bet nu šis ir viens no iemesliem, kāpēc bieži vien riņķošana tiek atmesta kā aktivitāte pavisam jau pirmajās 5 neizdošanās minūtēs. Par šo parunāsim dažus vārdus vairāk.

Ja vidukļa apkārtmērs dāmām pārsniedz 120 cm, ir fiziski grūtāk uzķert to brīdi - ritmu, kad riņķa griešana aiziet. Ja griešana tiek mēģināta ar parasto vingrošanas bezsvara riņķi, tas patiešām būs liels izaicinājums, ko no sevis prasat pirmajās riņķošanas minūtēs. 

Ja jums ir šāds viduklis un vēlaties kaut ko darīt lietas labā un esiet izvēlējies riņķa griešanu, kā savu mājas trenažieri, tad vienīgais risinājums no plašā riņķu sortimenta būs piemeklēt sev atbilstošāko masāžas riņķi - gan pēc masāžas veida, gan bumbiņām, gan svara. Un lai arī saka, ka masāžas riņķis pats skrien apkārt, tomēr ne visiem tas izdodas uzreiz. Ja vidukļa apkārtmērs ir vēl lielāks, var gadīties, ka arī masāžas riņķim diametrs ir par mazu, lai Jūs spētu to skaisti un vienmērīgi noturēt, griežot vismaz 10 minūtes no vietas, nerunājot nemaz par regulāriem treniņiem tuvākajā nākotnē, kas ilgs vismaz 30-40 minūtes. 

Tātad ja riņķa griešana ar ļoti lielu vidukļa apkārtmēru neizdodas, risinājums te ir vienkāršs: Riņķotāju Klubs piedāvā iegādāties arī 9. posmu katram riņķa modelim. Pieredze rāda, ka pie šādiem treniņiem, kolīdz ieliek papildus posmu un riņķa diametrs paliek lielāks, cilvēks uzķer ritmu un tā lieta uzreiz aiziet! Pēc tam jau pierod, ietrenējas griezt ritmā katrā reizē un vēl pēc kāda laika, kad jau noriņķoti pirmie centimetri tauciņu, var sākt ņemt posmus ārā pa vienam, tādā veidā arī palielinot intensitāti. Rezultātā cilvēks ir apmierināts, aktivitāte ir apgūta, tas viss rada prieku darboties un iesākto turpināt! Bez tam, 9. riņķa posms, protams, vēl paralēli padari riņķi par 1/8 daļu smagāku un - papildus dod vēl 1 treniņu intensitātes līmeni. 

LASI VAIRĀK

Kāpēc neizdodas riņķi noturēt?

Lasi par to, kas varētu būt pie vainas, kāpēc riņķa griešana no sākuma nepadodas.

lasīt visu

Mājas treniņa priekšrocības un trūkumi

Runājam par galvenajiem mājas treniņa plusiem un mīnusiem. Cik cilvēku, tik uzskatu, ir ērti un izdevīgi vai nav - vingrot mājās. Saka, ka viss ģeniālais esot vienkāršs. Varbūt ir vērts mēģināt?

lasīt visu

Dažādi Ginesa rekordi riņķa griešanā

Visos laikos ir bijuši cilvēki, kas allaž ar kaut ko aizraudamies centušies tajā sasniegt un pasaulei parādīt vēl nebijušus rekordus. Lasi populārākajiem uzstādītiem Ginesa rekordiem riņķa griešanā.

lasīt visu

All content and graphics ©2010 Riņķotāju klubs, All Rights Reserved