Tu vari sasniegt dzīvē it visu, ko vēlies: vajag tikai vispirms skaidri nolemt, kas tas ir, un pēc tam strādāt tā, kā strādājuši citi, lai sasniegtu šo mērķi.

B.Tracy

Jaunumi

 

Esiet laipni lūgti Riņķotāju Klubā!

Ļaujiet, mēs palīdzēsim uzlabot Jūsu veselību, stiprināt vidukli un atklāt sev jaunu, tik elegantu un spēcīgu mājas treniņu veidu, kā masāžas riņķa griešanu! 

Katram Riņķotāju Klubā pirktam riņķim seko dāvanas: *konsultācijas, izvēloties tieši sev atbilstošāko riņķi, *palīdzība neskaidros jautājumos arī pēc riņķa iegādes, *rūpīgi izstrādāta Instrukcija ar ieteikumiem pareizas riņķošanas uzsākšanā un citiem padomiem, *produkta kvalitātes garantija (katrs riņķis ir pārbaudīts), u.c. atbalsts. 

Iegādāties savu riņķi Jūs variet gan šeit, e-veikaliņā, gan rakstot uz veikals@rinkotajuklubs.lv. 

Jūsu Riņķotāju Klubs

 

  • Kristīne > Dāmas, riņķiem šobrīd ir cits sortiments, bet lapa tik tiešām iet uz beigām jau krietnu laiciņu (to nav iespējams rediģēt; gaidām uz jaunu). Rakstiet man uz veikals@rinkotajuklubs.lv jūsu ziņu un tad mēs varam aprunāties tālāk par iespējām iegādāties riņķi. Atvainojos, tāda šobrīd situācija. Paldies par sapratni!
  • gribu riņķot > Vai šī lapa vēl dzīvo?

6 mēnešu laikā -18kg un -18cm. Esmu laimīga!

Tagad man problēmas sagādā apģērbs - nav, ko uzvilkt, viss par lielu - karājas. Toties kāds prieks ir ieiet veikalā un paķert visu, kas patīk; bieži izrādās, ka esmu nepareizi piemērojusi acu mēru - pamēru, par lielu! :) Prieks gādāt jaunas drēbes!

lasīt visu

Man pieder superīgākais rīks pasaulē!

Par to, ka Ivetai ir savs, pats labākais no labākajiem riņķiem, viņu apskauž visas draudzenes. Riņķojot tikai 2 mēnešus, Iveta ir sasniegusi fantastiskus rezultātus!

lasīt visu

3 mēnešu laikā -10kg un -13cm no vidukļa!

Sekojot māsas ieteikumam, Anda iesaistījās Riņķotāju Klubā un 3 mēnešu laikā ar masāžas riņķa palīdzību tika pie fantastiskiem rezultātiem! Andai uz riņķošanu ir radusies pozitīva atkarība un viņai patīk savu riņķi visur ņemt līdzi, jo tas ir viegli un ātri saliekams.

lasīt visu

Nē, nē, mēs vēl negaidām otru bērnu...

Šādi pēc dzemdībām nācās atrunāties Alisei, kad sastapa sen neredzētus paziņas. Tik ļoti mīļais un bērniņam lielais, labais vēders, kāds tas bija grūtniecības laikā, pēc tās negribēja sarauties ne pa kam. Nācās ķerties pie riņķa un, regulāri turot līdzi Riņķotāju Kluba programmas tempam, un arī pateicoties īstajiem treniņu rīkiem, sasniegt ļoti ievērojamus rezultātus!

lasīt visu

Runāju pa telefonu, bet mans sarunu biedrs pat nenojauš, ka es nodarbojos ar figūras koriģēšanu...

Ikdienā Santa ir radoša māksliniece, 3 bērnu māmiņa un treniņus ar masāžas riņķi viegli apvieno ar vācu valodas mācīšanos.

lasīt visu

Skatos vakaros ziņas un riņķoju...

Ingrīda, 3 bērnu māmiņa uzsāka riņķošanu, lai atbrīvotos no pēdējās grūtniecības laikā uzņemtajiem 30 liekajiem kilogramiem.

lasīt visu

Sākumā bija ļoti grūti uzsākt...

Tā vietā, lai kārtējo reizi meklētu kādu atrunu, Inese saņēmās un uzsāka regulārus treniņus ar riņķi pēc dzemdībām.

lasīt visu

LASI VAIRĀK

Masāžas riņķis kā viens no efektīvākajiem veidiem vēdera formas atgūšanai pēc dzemdībām

Vai drīkst griezt riņķi uzreiz pēc dzemdībām? Kā jūtas jaunā māmiņa kā sieviete? Vai viņai ir pietiekoši daudz laika priekš sevis? Kad drīkst sākt domāt par vēdera formas atgūšanu pēcdzemdību periodā?

lasīt visu

Ar ko atšķiras masāžas riņķis no dejošanas riņķa?

Lai arī daudziem liekas, ka maģiskie un populārie vārdi hula hoop norāda uz riņķi ar masāžas bumbiņām, nāksies tomēr atzīt, ka hula hoop tulkojumā no angļu valodas nozīmē visparastāko vingrošanas riņķi, kuru var griezt ap vidukli. Masāžas riņķa tulkojums uz angļu valodu būs - massage hula hoop, bet īpašais dejošanas riņķis, ar kuru var apgūt simtiem kustību elementu un izpausties dejā, attiecīgi tulkosies kā - dance hoop. Uzzini vairāk, ar ko īsti atšķiras masāžas riņķis no dejošanas riņķa. Lasi aprakstus un noskaties video piemērus un izvēlies, kāda veida treniņi saista tieši Tevi!

lasīt visu

Skatos vakaros ziņas un riņķoju...

Ingrīda, 3 bērnu māmiņa uzsāka riņķošanu, lai atbrīvotos no pēdējās grūtniecības laikā uzņemtajiem 30 liekajiem kilogramiem.

lasīt visu

All content and graphics ©2010 Riņķotāju klubs, All Rights Reserved