Tu vari sasniegt dzīvē it visu, ko vēlies: vajag tikai vispirms skaidri nolemt, kas tas ir, un pēc tam strādāt tā, kā strādājuši citi, lai sasniegtu šo mērķi.

B.Tracy

Jaunumi

 

Esiet laipni lūgti Riņķotāju Klubā!

Ļaujiet, mēs palīdzēsim uzlabot Jūsu veselību, stiprināt vidukli un atklāt sev jaunu, tik elegantu un spēcīgu mājas treniņu veidu, kā masāžas riņķa griešanu! 

Katram Riņķotāju Klubā pirktam riņķim seko dāvanas: *konsultācijas, izvēloties tieši sev atbilstošāko riņķi, *palīdzība neskaidros jautājumos arī pēc riņķa iegādes, *rūpīgi izstrādāta Instrukcija ar ieteikumiem pareizas riņķošanas uzsākšanā un citiem padomiem, *produkta kvalitātes garantija (katrs riņķis ir pārbaudīts), u.c. atbalsts. 

Iegādāties savu riņķi Jūs variet gan šeit, e-veikaliņā, gan rakstot uz veikals@rinkotajuklubs.lv. 

Jūsu Riņķotāju Klubs

 

  • Kristīne > Dāmas, riņķiem šobrīd ir cits sortiments, bet lapa tik tiešām iet uz beigām jau krietnu laiciņu (to nav iespējams rediģēt; gaidām uz jaunu). Rakstiet man uz veikals@rinkotajuklubs.lv jūsu ziņu un tad mēs varam aprunāties tālāk par iespējām iegādāties riņķi. Atvainojos, tāda šobrīd situācija. Paldies par sapratni!
  • gribu riņķot > Vai šī lapa vēl dzīvo?

Man pieder superīgākais rīks pasaulē!

Doma par riņķi galvā perinājās jau labu laiku, bet tā īsti laikam tam nebiju nobriedusi.

Par to, ka man šobrīd pieder SUPERĪGAIS rīks (par ko mani apskauž visas draudzenes), jāsaka paldies draugiem.lv, jo tur sapazinos ar riņķu tanti Kristīni! Lielum lielais paldies viņai par vērtīgajiem padomiem riņķošanu uzsākot un, protams, par kvalitatīvo vidukļa veidotāju!

2 mēnešu laikā esmu zaudējusi 10 cm vidukli un 9 kg svara. Protams, ka vēl jau jāpastrādā, lai būtu ideālā formā, bet ticu, ka ar riņķi man tas izdosies!

Ar sveicieniem,

Iveta

LASI VAIRĀK

6 mēnešu laikā -18kg un -18cm. Esmu laimīga!

Tagad man problēmas sagādā apģērbs - nav, ko uzvilkt, viss par lielu - karājas. Toties kāds prieks ir ieiet veikalā un paķert visu, kas patīk; bieži izrādās, ka esmu nepareizi piemērojusi acu mēru - pamēru, par lielu! :) Prieks gādāt jaunas drēbes!

lasīt visu

Nē, nē, mēs vēl negaidām otru bērnu...

Šādi pēc dzemdībām nācās atrunāties Alisei, kad sastapa sen neredzētus paziņas. Tik ļoti mīļais un bērniņam lielais, labais vēders, kāds tas bija grūtniecības laikā, pēc tās negribēja sarauties ne pa kam. Nācās ķerties pie riņķa un, regulāri turot līdzi Riņķotāju Kluba programmas tempam, un arī pateicoties īstajiem treniņu rīkiem, sasniegt ļoti ievērojamus rezultātus!

lasīt visu

Preču pasūtīšanas un piegādes noteikumi

Lūdzam pirms pirkuma veikšanas iepazīties ar šī veikaliņa noteikumiem.

lasīt visu

All content and graphics ©2010 Riņķotāju klubs, All Rights Reserved