Tu vari sasniegt dzīvē it visu, ko vēlies: vajag tikai vispirms skaidri nolemt, kas tas ir, un pēc tam strādāt tā, kā strādājuši citi, lai sasniegtu šo mērķi.

B.Tracy

Jaunumi

 

Esiet laipni lūgti Riņķotāju Klubā!

Ļaujiet, mēs palīdzēsim uzlabot Jūsu veselību, stiprināt vidukli un atklāt sev jaunu, tik elegantu un spēcīgu mājas treniņu veidu, kā masāžas riņķa griešanu! 

Katram Riņķotāju Klubā pirktam riņķim seko dāvanas: *konsultācijas, izvēloties tieši sev atbilstošāko riņķi, *palīdzība neskaidros jautājumos arī pēc riņķa iegādes, *rūpīgi izstrādāta Instrukcija ar ieteikumiem pareizas riņķošanas uzsākšanā un citiem padomiem, *produkta kvalitātes garantija (katrs riņķis ir pārbaudīts), u.c. atbalsts. 

Iegādāties savu riņķi Jūs variet gan šeit, e-veikaliņā, gan rakstot uz veikals@rinkotajuklubs.lv. 

Jūsu Riņķotāju Klubs

 

  • Kristīne > Dāmas, riņķiem šobrīd ir cits sortiments, bet lapa tik tiešām iet uz beigām jau krietnu laiciņu (to nav iespējams rediģēt; gaidām uz jaunu). Rakstiet man uz veikals@rinkotajuklubs.lv jūsu ziņu un tad mēs varam aprunāties tālāk par iespējām iegādāties riņķi. Atvainojos, tāda šobrīd situācija. Paldies par sapratni!
  • gribu riņķot > Vai šī lapa vēl dzīvo?

Runāju pa telefonu, bet mans sarunu biedrs pat nenojauš, ka es nodarbojos ar figūras koriģēšanu...

Riņķošana ir ļoooooti laba lieta tādiem laika trūkumā dzīvojošiem kā es (man ir 3 jauki bērni), jo šada darbošanās ļauj vēl arī skatīties kādu pārraidi vai filmiņu...

Es šo laiku esmu iemācījusies lietderīgi izmantot, lai klausītos vai skatītos diskus vācu valodā, jo to patreiz mācos. Nu jau arī esmu sasniegusi "līmeni", kad riņķojot sarunājos pa telefonu, bet mans sarunu biedrs pat nenojauš, ka nodarbojos ar figūras koriģēšanu.

Pats labākais šajā procesā ir brīdis, kad saproti, ka vēderiņš atkal ir kļuvis mazāks un vari uzvilkt skapja tālākajā stūrī ieliktu apģērbu....    Ir SUPERĪGI, ka var riņķot un priecāties par paveikto! Paldies Kristīnei!
Santa Rubene

LASI VAIRĀK

Nē, nē, mēs vēl negaidām otru bērnu...

Šādi pēc dzemdībām nācās atrunāties Alisei, kad sastapa sen neredzētus paziņas. Tik ļoti mīļais un bērniņam lielais, labais vēders, kāds tas bija grūtniecības laikā, pēc tās negribēja sarauties ne pa kam. Nācās ķerties pie riņķa un, regulāri turot līdzi Riņķotāju Kluba programmas tempam, un arī pateicoties īstajiem treniņu rīkiem, sasniegt ļoti ievērojamus rezultātus!

lasīt visu

Preču pasūtīšanas un piegādes noteikumi

Lūdzam pirms pirkuma veikšanas iepazīties ar šī veikaliņa noteikumiem.

lasīt visu

Ar ko atšķiras masāžas riņķis no dejošanas riņķa?

Lai arī daudziem liekas, ka maģiskie un populārie vārdi hula hoop norāda uz riņķi ar masāžas bumbiņām, nāksies tomēr atzīt, ka hula hoop tulkojumā no angļu valodas nozīmē visparastāko vingrošanas riņķi, kuru var griezt ap vidukli. Masāžas riņķa tulkojums uz angļu valodu būs - massage hula hoop, bet īpašais dejošanas riņķis, ar kuru var apgūt simtiem kustību elementu un izpausties dejā, attiecīgi tulkosies kā - dance hoop. Uzzini vairāk, ar ko īsti atšķiras masāžas riņķis no dejošanas riņķa. Lasi aprakstus un noskaties video piemērus un izvēlies, kāda veida treniņi saista tieši Tevi!

lasīt visu

All content and graphics ©2010 Riņķotāju klubs, All Rights Reserved