Nav robežu tam, ko tu šai dzīvē vari sasniegt; vienīgās robežas eksistē tavā apziņā.

Braiens Treisijs

Jaunumi

 

Esiet laipni lūgti Riņķotāju Klubā!

Ļaujiet, mēs palīdzēsim uzlabot Jūsu veselību, stiprināt vidukli un atklāt sev jaunu, tik elegantu un spēcīgu mājas treniņu veidu, kā masāžas riņķa griešanu! 

Katram Riņķotāju Klubā pirktam riņķim seko dāvanas: *konsultācijas, izvēloties tieši sev atbilstošāko riņķi, *palīdzība neskaidros jautājumos arī pēc riņķa iegādes, *rūpīgi izstrādāta Instrukcija ar ieteikumiem pareizas riņķošanas uzsākšanā un citiem padomiem, *produkta kvalitātes garantija (katrs riņķis ir pārbaudīts), u.c. atbalsts. 

Iegādāties savu riņķi Jūs variet gan šeit, e-veikaliņā, gan rakstot uz veikals@rinkotajuklubs.lv. 

Jūsu Riņķotāju Klubs

 

  • Kristīne > Dāmas, riņķiem šobrīd ir cits sortiments, bet lapa tik tiešām iet uz beigām jau krietnu laiciņu (to nav iespējams rediģēt; gaidām uz jaunu). Rakstiet man uz veikals@rinkotajuklubs.lv jūsu ziņu un tad mēs varam aprunāties tālāk par iespējām iegādāties riņķi. Atvainojos, tāda šobrīd situācija. Paldies par sapratni!
  • gribu riņķot > Vai šī lapa vēl dzīvo?

Ko riņķis nozīmē man

   Riņķis. Ko tas nozīmē man?

   Ar riņka griešanu sāku nodarboties tikai pirms četriem gadiem, bet šodien savu ikdienu bez tās nevaru iedomāties. Sākumā gan riņķis lidoja uz visām pusēm, bet ilgstošu treniņu rezultātā iemācījos to savaldīt.

Riņķa griešana man ir lieliska iespeja apvienot gan deju, gan sportu, gan izklaidi. Manuprāt, šis ir visjautrākais veids, kā uzturēt sevi formā un ir grūti iedomāties kādu muskuli, kas riņķu griešanas laikā netiktu izmantots. Kad izjūtu, ka skan mūzika un varu ar tās palīdzību izteikties, varu apgalvot, ka esmu iemācījusies pašu svarīgāko - pilnīgi pārvaldīt riņķi. Šādā veidā var arī iegūt uzticību saviem spēkiem. Varu būt pārliecināta par to, ka, ja kārtīgi iesildīšos, riņķis nekur neaizlidos. Tagad zinu, ka varu izpildīt daudz un dažādus elementus un arī iemācīties jaunus. Milzīgs gandarījums ir tad, kad varu iedomāties kādu elementu ar riņķi un to arī izdarīt. Kad pati izdomāju ko jaunu, jūtu, ka esmu riņķu griešanā ielikusi arī daļu no sevis. Iemācoties kādu jaunu elementu, rodas neaprakstāma sajūta. Dažreiz jaunus elementus izdodas pat nosapņot. Kad man rodas iedvesma, pat necenšos pārdomāt, ko tālāk darīšu. Parasti izskrienu dārzā un sāku visu darīt. Nekad nevaru apstāties, līdz neesmu izdarījusi iecerēto. Protams, ka viss nesanāk pirmajā reizē, tad cenšos saprast savas kļūdas un izlabot tās. Bieži mācīšanās aizņem daudz laika un arī pacietība izsīkst, bet tas noteikti ir tā vērts.

Pats labākais, ko sniedz riņķu griešana ir pozitīvās emocijas, kuras nevar aizvietot neviena cita nodarbe. Ar to nodarbojoties ilgāku laiku, tā kļūst par dzīves veidu. Katru dienu paņemt rokās riņķi kļūst tikpat dabiski kā ēst vai elpot.

Arī mans entuziasms šo gadu laikā nav zudis un varu droši teikt, ka, ja cilvēks ir aizrāvies ar riņķu griešanu, viņš to darīs vienmēr!

Rita Brigita Eglīte

LASI VAIRĀK

Masāžas riņķis kā viens no efektīvākajiem veidiem vēdera formas atgūšanai pēc dzemdībām

Vai drīkst griezt riņķi uzreiz pēc dzemdībām? Kā jūtas jaunā māmiņa kā sieviete? Vai viņai ir pietiekoši daudz laika priekš sevis? Kad drīkst sākt domāt par vēdera formas atgūšanu pēcdzemdību periodā?

lasīt visu

Kāpēc neizdodas riņķi noturēt?

Lasi par to, kas varētu būt pie vainas, kāpēc riņķa griešana no sākuma nepadodas.

lasīt visu

Sākumā bija ļoti grūti uzsākt...

Tā vietā, lai kārtējo reizi meklētu kādu atrunu, Inese saņēmās un uzsāka regulārus treniņus ar riņķi pēc dzemdībām.

lasīt visu

All content and graphics ©2010 Riņķotāju klubs, All Rights Reserved