Skaidri izlem, ko vēlies sasniegt ikvienā dzīves jomā! Ir gaužām grūti trāpīt mērķī, kas nav skaidri saredzams!

B.Treisijs

Jaunumi

 

Esiet laipni lūgti Riņķotāju Klubā!

Ļaujiet, mēs palīdzēsim uzlabot Jūsu veselību, stiprināt vidukli un atklāt sev jaunu, tik elegantu un spēcīgu mājas treniņu veidu, kā masāžas riņķa griešanu! 

Katram Riņķotāju Klubā pirktam riņķim seko dāvanas: *konsultācijas, izvēloties tieši sev atbilstošāko riņķi, *palīdzība neskaidros jautājumos arī pēc riņķa iegādes, *rūpīgi izstrādāta Instrukcija ar ieteikumiem pareizas riņķošanas uzsākšanā un citiem padomiem, *produkta kvalitātes garantija (katrs riņķis ir pārbaudīts), u.c. atbalsts. 

Iegādāties savu riņķi Jūs variet gan šeit, e-veikaliņā, gan rakstot uz veikals@rinkotajuklubs.lv. 

Jūsu Riņķotāju Klubs

 

  • Kristīne > Dāmas, riņķiem šobrīd ir cits sortiments, bet lapa tik tiešām iet uz beigām jau krietnu laiciņu (to nav iespējams rediģēt; gaidām uz jaunu). Rakstiet man uz veikals@rinkotajuklubs.lv jūsu ziņu un tad mēs varam aprunāties tālāk par iespējām iegādāties riņķi. Atvainojos, tāda šobrīd situācija. Paldies par sapratni!
  • gribu riņķot > Vai šī lapa vēl dzīvo?

Māciet bērnam griezt riņķi

Mūsdienu sabiedrībā, kas piepildīta ar jaunāko tehnoloģiju izklaides iespējām un nepārspējami piedzīvojumi tiek solīti, nepieceļoties no krēsla un neizejot no mājām, ir tik svarīgi mudināt bērnus uz aktīvām izklaidēm. Riņķošana ir viens no veidiem, kā bez sarežģītiem pasākumiem dažādot bērna fiziskās aktivitātes.

lasīt visu

Dažādi Ginesa rekordi riņķa griešanā

Visos laikos ir bijuši cilvēki, kas allaž ar kaut ko aizraudamies centušies tajā sasniegt un pasaulei parādīt vēl nebijušus rekordus. Lasi populārākajiem uzstādītiem Ginesa rekordiem riņķa griešanā.

lasīt visu

Ar ko atšķiras masāžas riņķis no dejošanas riņķa?

Lai arī daudziem liekas, ka maģiskie un populārie vārdi hula hoop norāda uz riņķi ar masāžas bumbiņām, nāksies tomēr atzīt, ka hula hoop tulkojumā no angļu valodas nozīmē visparastāko vingrošanas riņķi, kuru var griezt ap vidukli. Masāžas riņķa tulkojums uz angļu valodu būs - massage hula hoop, bet īpašais dejošanas riņķis, ar kuru var apgūt simtiem kustību elementu un izpausties dejā, attiecīgi tulkosies kā - dance hoop. Uzzini vairāk, ar ko īsti atšķiras masāžas riņķis no dejošanas riņķa. Lasi aprakstus un noskaties video piemērus un izvēlies, kāda veida treniņi saista tieši Tevi!

lasīt visu

LASI VAIRĀK

Nē, nē, mēs vēl negaidām otru bērnu...

Šādi pēc dzemdībām nācās atrunāties Alisei, kad sastapa sen neredzētus paziņas. Tik ļoti mīļais un bērniņam lielais, labais vēders, kāds tas bija grūtniecības laikā, pēc tās negribēja sarauties ne pa kam. Nācās ķerties pie riņķa un, regulāri turot līdzi Riņķotāju Kluba programmas tempam, un arī pateicoties īstajiem treniņu rīkiem, sasniegt ļoti ievērojamus rezultātus!

lasīt visu

Vairs nekādu attaisnojumu!

Ir apkopoti biežākie aizbildinājumi tam, kāpēc bieži vien mēs neriņķojam. Lai gan visas sākumā cēlām sapņu pilis, bet ne vienmēr sanāk, kā bija domāts. Katrai no mums reizēm uznāk kāds krīzes periods, svarīgi ir to apzināties un vērst par labu!

lasīt visu

Padomi, kā uzsākt dejot ar riņķi

Lasiet Riņķotāju Kluba riņķu deju ekspertes Ritas Brigitas Eglītes sniegtos padomus, kā uzsākt dejas ar riņķi.

lasīt visu

All content and graphics ©2010 Riņķotāju klubs, All Rights Reserved