Ja jūs esat uzcēluši gaisa pilis, tas nenozīmē, ka esat strādājuši veltīgi: gaisa pilīm vieta ir gaisā. Atliek tikai tās novietot uz fundamenta.

H.D.Toro

Jaunumi

 

Esiet laipni lūgti Riņķotāju Klubā!

Ļaujiet, mēs palīdzēsim uzlabot Jūsu veselību, stiprināt vidukli un atklāt sev jaunu, tik elegantu un spēcīgu mājas treniņu veidu, kā masāžas riņķa griešanu! 

Katram Riņķotāju Klubā pirktam riņķim seko dāvanas: *konsultācijas, izvēloties tieši sev atbilstošāko riņķi, *palīdzība neskaidros jautājumos arī pēc riņķa iegādes, *rūpīgi izstrādāta Instrukcija ar ieteikumiem pareizas riņķošanas uzsākšanā un citiem padomiem, *produkta kvalitātes garantija (katrs riņķis ir pārbaudīts), u.c. atbalsts. 

Iegādāties savu riņķi Jūs variet gan šeit, e-veikaliņā, gan rakstot uz veikals@rinkotajuklubs.lv. 

Jūsu Riņķotāju Klubs

 

  • Kristīne > Dāmas, riņķiem šobrīd ir cits sortiments, bet lapa tik tiešām iet uz beigām jau krietnu laiciņu (to nav iespējams rediģēt; gaidām uz jaunu). Rakstiet man uz veikals@rinkotajuklubs.lv jūsu ziņu un tad mēs varam aprunāties tālāk par iespējām iegādāties riņķi. Atvainojos, tāda šobrīd situācija. Paldies par sapratni!
  • gribu riņķot > Vai šī lapa vēl dzīvo?

Riņķotāju Kluba mērķi

Popularizēt riņķa griešanu Latvijā

Parādīt, ko var izdarīt ar jebkuru no riņķiem un kam tie ir paredzēti, sākot ar vienkāršo - vingrošanas riņķi, mirdzošajām lentēm rotāto, nedaudz resnāko - dejošanas riņķi un, šobrīd galveno tievēšanas un vidukļa veidošanas rīku, masāžas riņķi.
Riņķa griešanai ir visai sena vēsture, bet mūsdienās tie ir pēdējie 50 gadi, kad plastmasas riņķis, kādu mēs to zinām, tiek ražots masveida pārdošanai. Savulaik, kad tika uzsākta plastmasas riņķu ražošana un to izplatīšana visā pasaulē, dažās valstīs, piemēram, Japānā, pat ar likumu tika aizliegta riņķa griešana publiskā vietā, jo tā varēja izraisīt masu nekārtības cilvēku saceltās ažiotāžas dēļ, ka riņķu visiem nepietiks. Labā ziņa ir tā, ka Latvijā riņķi pietiek visiem. Ir pienācis brīdis, kad riņķa griešana atkal paliek arvien populārāka. Galvenokārt tas ir pateicoties masāžas riņķim un TV pievilcīgajām reklāmām, kas šo riņķi slavē kā veidu, kā jebkurš var iegūt ilgi kāroto plakano vēderu. Mēs ticam, ka arī Riņķotāju Klubs ir devis savu artavu šo produktu popularizēšanā un izpētē Latvijā. 

Palīdzēt katram Riņķotāju Kluba pircējam izvēlēties piemērotāko riņķi

Pirms katra masāžas riņķa pirkuma Riņķotāju Klubs aprunājas ar topošo riņķotāju par galvenajām lietām attiecībā uz veselību, fizisko sagatavotību un mērķiem.
Šī individuālā pieeja katram pircējam ļauj pirmām kārtām izvērtēt, vai cilvēks vispār drīkst griezt masāžas riņķi (vai, piemēram, uzreiz pateikt - kādu riņķi noteikti nedrīkst griezt). Cilvēku, kuriem diemžēl esam spiesti tieši veselības dēļ atteikt riņķa pirkumu, paliek arvien vairāk. Tāpēc vieglprātīgi nopirkts veselībai neatbilstošs riņķis (tas vairāk attiecas uz smagākajiem riņķiem un nepietiekami izvērtētu savu veselības stāvokli) var radīt nopietnus veselības traucējums, lai arī sākotnējais nodoms - intensīvi trenēties - ir bijis vislabākais.
Otrām kārtām, uzzināt, kāds ir katra cilvēka riņķošanas mērķis un ko viņš no riņķa sagaida. Citam tas būs vienkārši darīt kaut ko sportisku sevis labā, citai dāmai savukārt svarīgi būs atgūt formu pēc dzemdībām, citam ārsts teica nopietni padomāt par muguras muskuļu trenēšanu un sākt vingrot, bet vēl citam nomest 15-20 liekos kg un noriņķot vismaz 20cm vēdera zonā. Tāpēc katram gadījumam būs cits riņķis, lai mērķis ne tikai būtu sasniegts, bet sasniegts iespējami efektīvāk un ātrākā laikā.
Trešām kārtām, pircējam pašam ir nepieciešama šāda vienkārša aprunāšanās pirms riņķa pirkuma veikšanas, lai būtu pārliecība, ka riņķis ir tieši tas, ko viņam vajag un ka patiešām arī regulāri trenēsies.

Vai jums patīk pārdevējs, kas ne tikai ir zinošs par produktu un jomu, kurā darbojas, bet arī uzklausa un iedziļinās jūsu mērķos, rūpēs un iesaka tieši jums atbilstošāko? Riņķotāju Klubs JAU to dara, jo mums rūp jūsu sasniegumi, rezultāti, lepnums ar sevi un jauno aizraušanos, bet pats galvenais - jūsu pozitīvas atsauksmes (gan par riņķi, gan par Riņķotāju Klubu), kuras padosiet tālāk - radiem, draugiem, kolēģiem, paziņām.

Piedāvāt tirgū tikai kvalitatīvus produktus

Riņķotāju Klubs piedāvā Latvijas pircējiem kvalitatīvus kompānijas Health Hoop produktus no Dienvidkorejas. Mēs atbalstām tikai un vienīgi tādus produktus, kas kalpo ilgi, ir efektīvi un izvēlēti atbilstoši sagaidāmajam mērķim.
Health Hoop kompānija kopumā piedāvā 9 dažādu svara kategoriju riņķus: sākot ar 0,72kg līdz pat 2,9kg.
Riņķotāju Klubs šobrīd pārdod visas pozīcijas: 0,72kg, 1,1kg, 1,2kg, 1,6kg, 1,7kg, 2kg, 2,3kg, 2,5kg un 2,9kg. Specifiskākos produktus - no vieglākās un smagākās kategorijas - pirms iegādes ieteicams izmēģināt.
Vairāk par produktiem un cenām skatiet sadaļu Pērc riņķi!.
Riņķotāju Klubā pirktajiem riņķiem ir 3 gadu ražotāja garantija, kā arī katram riņķim klāt nāk Instrukcija. 

Iedvesmot un motivēt sportam un veselīgam dzīvesveidam

Riņķis - tas ir maģisks rīks. Sāc vien darboties, kā pēc pirmajiem rezultātiem gribas ne tikai vidukli, bet arī kājas un dibenu - slaidākus un stingrākus, arī rokas tievākas un vispār gribas kārtīgi sev palielināt izturības līmeni un ielaist savā dzīvē sportu vēl vairāk.
Kad šī domu un panākumu bumba sāk velties no kalna, tā paliek arvien lielāka un paķer līdzi vēl daudzas, jo daudzas citas aktivitātes. Tu pēkšņi pieķer sevi veikalā pērkam lecamauklu vai izvēlamies jaunu sporta krekliņu; tu sāc pētīt produktu iepakojumus pārtikas veikalos un tava ģimene arvien biežāk ēd zupas, dārzeņus, zaļumus un pilngraudu produktus; un vīrs paliek dusmīgs, jo sienas skapītī izsīkst cepumu krājumi un vairs neatjaunojas tik ierastā ritmā, kā līdz šim; un omīte pie svētku galda, visiem dzirdot, skaļi lūdz pabarojiet taču to bērnu kārtīgi!, bet tu pie sevis gandarījumā iesmej: Yes! Jo tu zini, ka esi izstrādājusi tieši savu laimes formulu, kā bez diētām un esot paēdušai, un labi pasportojot, dzīvot tieši tādā ķermenī, kādā vēlies pati sevi redzēt un rādīt citiem!

Daudzas riņķotājas man ir atzinušās, ka sportot viņām ļoti nepatīk, nekad nav paticis, nepadodas, utt. BET riņķošana - tas esot kaut kas cits! Tas, kas varētu patikt, kas varētu sanākt un ko varētu mierīgi īstenot bez lieliem laika un naudas ieguldījumiem. Un... tā arī ir! Iesāc tik riņķot, kā ķermenis prasa arī vingrot, un varbūt arī skriet, un pat uzstādīt mērķi - piedalīties nākamā gada minimaratonā jau kā dalībniekam, ne tikai skatītājam, un savā jaunajā, daudz sportiskākajā formā noskriet 5km ar vislielāko gandarījumu!
Paiet pāris mēneši riņķošanas un tu ar lielāko prieku piekrīti pievienoties draudzenei sporta kluba vai baseina regulāriem apmeklējumiem. Tu sāc braukt ar riteni vairāk, tu uzliec uz skrituļslidām visu savu ģimeni, tu sāc mājās grīdu mazgāt ar rokām un lupatu, tu meties dobes ravēt nevis tāpēc, ka ir jāizravē, bet gan tāpēc, ka tā ir arī laba fiziskā aktivitāte, utt, utjp. Tās labās lietas ir lipīgas, vai ziniet. 

Mudināt atbrīvoties no liekā svara, izmantojot masāžas riņķi

Nav laika sporta klubam, nav naudas individuālam treniņam, neesmu jau nemaz tik resna, ir dabiski vēl gadu pēc dzemdībām būt apaļākai, regulārs sports nav priekš manis, man ir zvērīga apetīte un es tur neko nevaru darīt, utt - tās visas ir tikai atrunas. Vai arī - jūsu dzīvesveids. Ja gribi mainīt sevi, tad jāsāk ar šo pašu brīdi! Pieņem lēmumu mainīties un ne tikai uz šo brīdi, bet - uz visu mūžu!
Jo, kas tauciņus pārvērtis par muskuļiem un tapis daudz daudz vieglāks, arī dzīvei cauri soļo vieglāk! Labāk veicas visi darbi un karjera. Bērni priecājas par foršākām, tievākām mammītēm un vīri par slaidām sieviņām! Kam tas viss ir sasniegts, tas zinās, kā mums piebalsot, lai pateiktu, ka nekad vairs negribētu atgriezties tajā punktā, no kura to visu sāka.

Protams, galvenais liekā svara zaudēšanā vienmēr būs uzturs, taču riņķis ļoti labi izmasēs vēdera zonas liekos uzkrājumus, uzlabos asinsriti, vielmaiņu, stiprinās muskuļus un atliek vien uzņemt vairāk šķidruma, sekot līdzi tam, ko ēdam un cikos ēdam, un tam, vai pietiekami nodarbojamies ar fizisko slodzi, kā visiem mīlas rokturīšiem, balkoniņiem, riepiņām, kas nu kuram ir, nebūs citu variantu, kā vien padoties jaunā dzīvesveida priekšā.

Novēlam katram atrast tieši savu sporta aktivitāti un ceļu, pa kuru nonākt līdz savai slaidajai "es", kas noteikti mīt katrā no mums. Varbūt arī tevi uzrunā tieši riņķošana? 

Stiprināt latviešu muguras un stājas

Riņķotāju Kluba eksperts, mugurkaula ķirurgs dr. Artis Gulbis piekrīt, ka riņķošana ar masāžas riņķi patiešām ir lielisks veids, kā stiprināt mūsu svarīgākos - muguras muskuļus. Jo tie ir stingrāki, jo labāk veic savu pamatpienākumu - turēt cieši mugurkaulu un visu uz tā balstīto ķermeņa svaru. Vairumam cilvēku mugura sāp tieši jostasvietas muskuļu vājuma dēļ. Muskuļu vingrināšanas mērķis nav vienkārši mazināt sāpes. Katrs treniņš palielina muskuļu spēku, lokanību, uzlabo to funkcionalitāti un tādējādi novērš sāpju rašanās cēloņus. Turklāt muskuļu stiprināšana pasargā jūs no muskuļu atrofijas, kas raksturīga tiem, kas cieš no slinkošanas. Ja muskuļi ilgstoši paliek bez slodzes, tie atrofējas, un pat vienkāršākās kustības rada sāpes. Jūs cenšaties kustēties vēl mazāk, atrofija progresē, un arī sāpes var kļūt vēl spēcīgākas. Tāpēc ir jākustas, jāvingrina muguras muskuļi, jo tas palīdz arī pašiem kļūt spēcīgākiem, lokanākiem, nāk par labu jūsu organismam, paaugstina vispārējo tonusu un, visbeidzot, mazina sāpes un palielina jūsu sāpju slieksni.

Cilvēkiem, kuriem muskuļi nav izturīgi, nevar ilgstoši atrasties vienā pozā. It īpaši tas attiecas uz biroju darbiniekiem, kam ir sēdošs darbs. Šādi muskuļi ātri nogurst - gan stāvot, gan sēžot, gan atrodoties saliektā stāvoklī, tāpēc izredzes iedzīvoties muguras sāpēs strauji palielinās. Latvijā ļoti daudziem pacientiem ik dienas ārsti konstatē muguras muskuļu vājumu un liek uzsākt vingrošanu. Ne tikai pieaugušajiem, bet arī bērniem. Par muguras muskuļu vingrojumiem ir ne tikai jādomā, bet arī jārīkojas. Fiziskā aktivitāte un vingrošana ir svarīga jebkurā vecumā!

Muguras muskuļu nostiprināšana nav vienas nedēļas treniņu cikls. Tam vajadzīgs laiks. Lēnām un pakāpeniski pieradinot sevi pie riņķošanas un riņķa, un, patiešām regulāri trenējoties, fantastiskus rezultātus iespējams sajust jau pēc mēneša, diviem. Atceramies, ka pirms riņķošanas, tāpat kā pirms jebkura treniņa, svarīga ir iesildīšanās!

Iepazīstināt ar riņķi, arī kā ar ļoti labu trenažieri, kas palīdz novērst aizcietējumus

Apmēram mēnesi pēc 2kg riņķa iegādes savam vīram, mums zvanīja kāda paziņa - tieva, slaida sieviete, 2 bērnu māmiņa, kura pirms tam telefoniski teica, ka viņa pati diez vai gribēšot riņķot, jo nekas īpaši sev formas ziņā nav uzlabojams, bet vīram gan vajadzētu kādu nopietnāku riņķi, jo esot lasījuši labas atsauksmes, ka tas palīdz trenēt vēderpresi un mazināt aptaukošanos. Tad nu telefonsarunā, mēnesi pēc riņķa iegādes, es dzirdu sekojošo: Abi ar vīru pakāpeniski uzsākām riņķošanu ar smago riņķi, abiem nost ir jau pirmie centimetri, bet - es riņķoju katru dienu tikai tāpēc, ka, ja man visu dzīvi bijuši aizcietējumi un reta vēdera izeja, tikai 1x nedēļā, bet tagad ar riņķošanu to esmu savedusi kārtībā un vēders iziet katru dienu. Mūsu sajūsma par šo atsauksmi bija ļoti liela! Gandarījums, ka cilvēki ir apmierināti un ne tikai iesākuši trenēties un tievēt, bet arī atrisinājuši svarīgas veselības problēmas. 100% pievienojos šai atsauksmei, jo arī citu riņķotāju pirmie atzinīgie vārdi ir tieši šādi: vēders iziet regulāri!

Faktu, ka riņķošana ne tikai palīdz mazināt aptaukošanos (kā ārējo, tā arī iekšējo orgānu!) un stiprināt visu korsetes muskulatūru, bet - arī labi stimulē zarnu darbību, - apstiprina arī Riņķotāju Kluba eksperts, sporta ārsts dr. Pāvels Mustafins.
Bet ir vēl viens fakts, ko zinām. Proti, masāžas riņķi savulaik tika radīti tieši šādam nolūkam - novērst aizcietējumus. Tievēšana, muskuļu treniņš, vispārējā organisma muskuļu tonusa paaugstināšana, spēcīgāka iekšējo orgānu apasiņošana, ļoti labs aerobais treniņš, izturības palielināšana - tas viss pierādījās pakāpeniski jo dienas, jo vairāk!

Sniegt kvalitatīvu un pārbaudītu informāciju par un ap vingrošanu ar masāžas riņķi

Pirms piedāvāt masāžas riņķus kā tādus Latvijas tirgum, toreiz vēl topošais Riņķtāju Klubs izdomāja kārtīgi visu noskaidrot un iepazīstināt ar šiem riņķiem dažādu medicīnas nozaru pārstāvjus, kas ir tuvu stāvoši tām cilvēka ķermeņa zonām, kuras tieši ietekmē riņķošana.
Ar prieku un lepnumu varu jums stādīt priekšā Riņķotāju Kluba ekspertus: mugurkaula ķirurgs, vertebrologs dr. Artis Gulbis, sporta ārsts dr. Pāvels Mustafins, ginekoloģe dr. Zane Krastiņa, fizioterapeite dr. Inese Liepiņa, dietoloģe dr. Lolita Neimane, vingrošanas treneris un fitnesa eksperts Ralfs Upmanis, kā arī riņķu dejošanas eksperte Rita Eglīte (zināma vairāk no LNT Talantu Šova kā meitene, kas dancināja 5 riņķus vienlaicīgi).
Ar masāžas riņķiem ir iepazīstināti arī fizioterapeits dr. Vadims Puharts, dietologs dr. Andis Brēmanis un populārā veselīgā uztura organizācija Latvijā - Figūras Draugi.

Šie cilvēki ir snieguši Riņķotāju Klubam daudz un vērtīgu informāciju, kā vislabāk palīdzēt RK klientiem katram piemeklēt sev atbilstošāko riņķi, pie kādām vainām/kaitēm/traumām nedrīkstētu riņķot (jo ne visi drīkst riņķot ar masāžas riņķi) un kas ir tās lietas, kuras būtu mums, kā riņķošanas ekspertiem, jāņem vērā, palīdzot saviem pircējiem grūtajā riņķa izvēles procesā. Vairāk par pašiem Riņķotāju Kluba ekspertiem un viņu atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem skatiet sadaļā Jautā ekspertam, bet konsultācijas ar katru pircēju notiek individuāli, ar e-pastu (veikals@rinkotajuklubs.lv) sarakstes palīdzību.

Iemācīt riņķot arī bērniem

Riņķošana manāmi uzlabo stāju un es iesaku vecākiem nopirkt parasto plastmasas riņķi jebkurā sporta veikalā un mudināt to griezt arī bērniem.
Masāžas riņķi nav piemēroti bērniem! Ir tikai viens - vieglākais no masāžas riņķiem 0,72kg - kas paredzēts jauniešiem, sākot no 12 gadu vecuma. 
Taču parastais plastmasas vingrošanas riņķis attīstīs bērnam līdzsvaru un koordināciju, trenēs muguras muskuļus un ļaus apgūt kādu jaunu, jauku un veselīgu aktivitāti! Pie kam variet pat pirkt uzreiz lielākā izmēra (~1m diametrā).

Jaunām meitenēm, skolniecēm, vidusskolniecēm jo īpaši jauka un piemērota nodarbe ir dejošana ar riņķi (hoopdancing). Iemācīties apgūt desmitiem dažādu elementu, kā riņķi noturēt griežamies uz dažādām ķermeņa vietām, kā to mētāt, ķert un dancināt - tas nav viegli un prasa gan laiku, gan sevis izaicināšanu un lielu apņēmību. Toties, cik gan tas ir eleganti un sievišķīgi, kad meituks nodejo savu pirmo riņķa deju!

Vēl kāds padoms: fotogrāfējiet bērnu, kad viņš griež riņķi! Tas vēl jo vairāk liks bērnam pārliecināties, ka jums ļoti patīk, kad viņš riņķo. Palīdziet apgūt pirmās iemaņas, lai riņķi noturētu uz vidukļa. Atbalstiet, motivējiet un slavējiet!

Celt Latvijas sieviešu pašapziņu

Riņķošana ir ļoti sievišķīga aktivitāte. Tā liek mums, sievietēm, būt lokanām, ritmiski kustēties un būt seksīgām! Tā ceļ pašapziņu un parauj aiz lepnuma degunu mākoņos, kad draudzenes, radinieki, bērni un pat kaimiņi apbrīno tevi. Un kā medus ausīm ir mīļotā cilvēka, vīra, drauga smaids un glāsti, un novērtējums par tavu neatlaidīgo darbošanos! Bet vislielākais gandarījums par pirmajiem rezultātiem ir pašai, kad, no rīta mostoties, pārlaid roku pāri savam vēderam un sajūti savus muskuļus, savus sasniegumus, ilgo un grūto treniņus augļus - vēderpresi! 

Uzliec skaļi mīļāko mūziku, aiztaisi acis, sāc riņķot un iedomājies, ka esi diskotēkā, ka stāvi uz paaugstinājuma, prožektoru gaismas ultra spilgtās krāsās griežas riņķī apkārt, visi uz tevi skatās, svilpj, spiedz un dejo līdzi, bet tu - esi īpaša, jo dejo ar riņķi. Dejo! Griežot riņķi, dejo, kusties, cik vien labi māki un parādi, ka esi pati foršākā visā deju zālē!

Vai arī cits scenārijs: nostājies starp dīvānā sēdošo vīru un TV, ieslēdz mīļāko seriālu un aiziet - vīram gar degunu! Riņķo! Riņķo, cik vien skaisti un seksīgi to proti, jo viss, ko Tu vēlies, ir tieši Tavās rokās!

Labi, riņķošana viena lieta. Bet, kad atnāk pirmie reālie redzamie un jūtamie rezultāti, patiesībā nekas tā neiepriecina sievieti, kā fakts, ka tagad - nepieciešamas jaunas, mazāka izmēra drēbes! Cik gan patīkami ir, pielaikojot bikses, redzēt, ka vēders pāri nekarājas, vai ka "beidzot ar apspīlētajā krekliņā izskatos tieši tā, kā gribu izskatīties"! Pēc tam seko visnotaļ patīkamas izmaksas - vai nu jaunas garderobes organizēšana, vai arī iepriekšējās pāršūšana. Bet, ja līdz šim esi kādu apģērbu atlikusi skapja tālākajā stūrī, jo "tas atkal derēs tad, kad notievēšu", tad velc to laukā, pielaiko un lai tas ir tavs tuvākais mērķis!Lai jums un mums visiem pozitīviem piedzīvojumiem pilns riņķošanas laiks! 

LASI VAIRĀK

Masāžas riņķis kā viens no efektīvākajiem veidiem vēdera formas atgūšanai pēc dzemdībām

Vai drīkst griezt riņķi uzreiz pēc dzemdībām? Kā jūtas jaunā māmiņa kā sieviete? Vai viņai ir pietiekoši daudz laika priekš sevis? Kad drīkst sākt domāt par vēdera formas atgūšanu pēcdzemdību periodā?

lasīt visu

Ūdens - tievēšanas un veselības pamats

Ūdens - viens no Riņķošanas programmas pamatelementiem. Lasi par ūdens nepieciešamību ikdienā, it īpaši, kad esi uzsākusi riņķa griešanas treniņus!

lasīt visu

Kā ar mums sazināties

Riņķotāju Kluba kontaktinformācija

lasīt visu

All content and graphics ©2010 Riņķotāju klubs, All Rights Reserved