Ja tu vari to iztēloties, tad tu vari to īstenot.

Volts Disnejs

Jaunumi

 

Esiet laipni lūgti Riņķotāju Klubā!

Ļaujiet, mēs palīdzēsim uzlabot Jūsu veselību, stiprināt vidukli un atklāt sev jaunu, tik elegantu un spēcīgu mājas treniņu veidu, kā masāžas riņķa griešanu! 

Katram Riņķotāju Klubā pirktam riņķim seko dāvanas: *konsultācijas, izvēloties tieši sev atbilstošāko riņķi, *palīdzība neskaidros jautājumos arī pēc riņķa iegādes, *rūpīgi izstrādāta Instrukcija ar ieteikumiem pareizas riņķošanas uzsākšanā un citiem padomiem, *produkta kvalitātes garantija (katrs riņķis ir pārbaudīts), u.c. atbalsts. 

Iegādāties savu riņķi Jūs variet gan šeit, e-veikaliņā, gan rakstot uz veikals@rinkotajuklubs.lv. 

Jūsu Riņķotāju Klubs

 

  • Kristīne > Dāmas, riņķiem šobrīd ir cits sortiments, bet lapa tik tiešām iet uz beigām jau krietnu laiciņu (to nav iespējams rediģēt; gaidām uz jaunu). Rakstiet man uz veikals@rinkotajuklubs.lv jūsu ziņu un tad mēs varam aprunāties tālāk par iespējām iegādāties riņķi. Atvainojos, tāda šobrīd situācija. Paldies par sapratni!
  • gribu riņķot > Vai šī lapa vēl dzīvo?

Vairs nekādu attaisnojumu!

Ir apkopoti biežākie aizbildinājumi tam, kāpēc bieži vien mēs neriņķojam. Lai gan visas sākumā cēlām sapņu pilis, bet ne vienmēr sanāk, kā bija domāts. Katrai no mums reizēm uznāk kāds krīzes periods, svarīgi ir to apzināties un vērst par labu!

lasīt visu

Mājas treniņa priekšrocības un trūkumi

Runājam par galvenajiem mājas treniņa plusiem un mīnusiem. Cik cilvēku, tik uzskatu, ir ērti un izdevīgi vai nav - vingrot mājās. Saka, ka viss ģeniālais esot vienkāršs. Varbūt ir vērts mēģināt?

lasīt visu

LASI VAIRĀK

Ūdens - tievēšanas un veselības pamats

Ūdens - viens no Riņķošanas programmas pamatelementiem. Lasi par ūdens nepieciešamību ikdienā, it īpaši, kad esi uzsākusi riņķa griešanas treniņus!

lasīt visu

Ar ko atšķiras masāžas riņķis no dejošanas riņķa?

Lai arī daudziem liekas, ka maģiskie un populārie vārdi hula hoop norāda uz riņķi ar masāžas bumbiņām, nāksies tomēr atzīt, ka hula hoop tulkojumā no angļu valodas nozīmē visparastāko vingrošanas riņķi, kuru var griezt ap vidukli. Masāžas riņķa tulkojums uz angļu valodu būs - massage hula hoop, bet īpašais dejošanas riņķis, ar kuru var apgūt simtiem kustību elementu un izpausties dejā, attiecīgi tulkosies kā - dance hoop. Uzzini vairāk, ar ko īsti atšķiras masāžas riņķis no dejošanas riņķa. Lasi aprakstus un noskaties video piemērus un izvēlies, kāda veida treniņi saista tieši Tevi!

lasīt visu

Riņķotāju Kluba mērķi

Lasiet par Riņķotāju Kluba mērķiem Latvijā, no kuriem galvenie ir: popularizēt riņķa griešanu kā pieaugušo, tā arī bērnu un jauniešu vidū, sniegt kvalitatīvu informāciju gan par riņķošanu, gan veselīgu dzīvesveidu, kā arī palīdzēt katram pircējam izvēlēties labu, kvalitatīvu un sev atbilstošu masāžas riņķi.

lasīt visu

All content and graphics ©2010 Riņķotāju klubs, All Rights Reserved